Relacje z imprez : Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Fox”
dnia 20/3/2011 23:50:14 (480 odson)

Ogólnopolski  Konkurs Języka Angielskiego „Fox”

 

1 marca 2011 r. w naszej szkole odbył się Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Fox”. Jego organizatorem jest Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe „Kaganek” i Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku- Białej. Konkurs przebiega pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie.

W naszej szkole  konkurs odbył się w dwóch kategoriach wiekowych: Duks – I i II klasa gimnazjum oraz Lions – III klasa gimnazjum, łącznie wzięło w nim udział  18 osób. Szkolnym Opiekunem konkursu jest p. Anna Kępińska.

         Poprzez taki konkurs uczniowie weryfikują nie tylko swoją wiedzę i umiejętności, ale też mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody. Laureaci krajowi wezmą udział w obozach językowych lub wycieczkach zagranicznych. Najlepsi uczniowie w szkole otrzymają nagrody książkowe i upominki. Wyniki organizatorzy prześlą do szkoły w ciągu dwóch miesięcy od przeprowadzenia konkursu. Czekamy  z niecierpliwością i trzymamy kciuki za jak najlepsze wyniki..

 

Iwona Grabowska - Gralak

Wersja do wydrukowania Powiadom znajomego o tej wiadomoci Utwrz dokument .pdf z tego artykuu