Ogłoszenie : Wyniki egzaminów gimnazjalnych 2011
dnia 17/6/2011 11:10:00 (468 odson)

Są już wyniki egzaminu gimnazjalnego

 

W tegorocznym egzaminie gimnazjalnym wzięło udział 48 uczniów. Wśród nich do egzaminu przystąpiła uczennica z Ośrodka dla Uchodźców w Dębaku. Jak wynika ze wstępnej analizy wyników przeprowadzonej przez OKE, tegoroczny egzamin w części humanistycznej dla większości uczniów był umiarkowanie trudny, natomiast z przedmiotów matematyczno-przyrodniczych był raczej trudny.

 

W części humanistycznej średnia wyników dla szkoły wyniosła 30,83 punktów, przy średniej powiatu: 28,84 oraz województwa: 27,33.

 

W części matematyczno-przyrodniczej średnia wyników szkoły wyniosła 29,90  punktów, przy średniej powiatu: 25,37 oraz województwa: 24,54 punktów.

Warto zaznaczyć, że  w części humanistycznej w skali staninowej średnia wyników naszej szkoły na tle wyników szkół w kraju plasuje się w grupie wyników bardzo wysokich,  w części matematyczno-przyrodniczej  również w grupie wyników bardzo wysokich.

 

W części z języka angielskiego jeden z uczniów  z klasy IIIb uzyskał maksymalna ilość punktów.

 

Na stronie: www.oke.waw.pl można przeczytać wstępną informację o wynikach egzaminu gimnazjalnego w województwie mazowieckim, w szczególności można odnieść wynik ucznia do wyników uczniowskich w kraju w poszczególnych częściach egzaminu.

 

 

Dyrektor Zespołu Szkół,

Elżbieta Mieszkowska

Wersja do wydrukowania Powiadom znajomego o tej wiadomoci Utwrz dokument .pdf z tego artykuu