Ogłoszenie : Wyniki sprawdzianu dla 6-klasistów
dnia 31/5/2012 19:40:00 (725 odson)

Wyniki sprawdzianu dla szóstoklasistów- kwiecień 2012-05-30


3 kwietnia 2012 roku uczniowie klas 6-tych szkoły podstawowej napisali ogólnopolski sprawdzian. W naszej szkole przystąpiło do niego 43 uczniów, wśród nich troje uczniów cudzoziemskich. W tym roku sprawdzian okazał się dla uczniów trudny. Wstępne informacje o sprawdzianie można znaleźć na stronie: oke.waw.pl

Wynik średni dla szkoły wyniósł 25,88 punktów.

Średnia wyników dla powiatu grodziskiego – 24,92 punktów,

dla województwa - 23,87 punktów.


Według wstępnej informacji o wynikach sprawdzianu 2011 w województwie mazowieckim, zamieszczonej na stronie:www.oke.waw.pl średni wynik naszej szkoły plasuje się w 7 przedziale wyników w skali staninowej. Ten przedział wyników określa się jako wysoki.


Najwyższy wynik w szkole - 38 punktów otrzymał Rafał Duran z klasy 6a. Po 37 punktów otrzymali: Agnieszka Wojtowicz z klasy 6b i Wojciech Buraś z 6a. Gratulujemy!


Troje uczniów z powodu usprawiedliwionej nieobecności napisze sprawdzian w terminie dodatkowym - 6 czerwca.


W dniu 28 maja Okręgowa Komisja Egzaminacyjna uruchomiła serwis dla uczniów szkół podstawowych umożliwiający sprawdzenie indywidualnych wyników sprawdzianuAdres strony do logowania: oke.waw.pl - tu znajduje się link do logowania

lub: hermes.oke.waw.pl/egzaminy

Każdy uczeń otrzymał indywidualne hasło. Należy wpisać w odpowiednie miejsce nr PESEL i hasło, aby otrzymać dostęp do indywidualnego wyniku sprawdzianu.

Wersja do wydrukowania Powiadom znajomego o tej wiadomoci Utwrz dokument .pdf z tego artykuu