Osiągnięcia : Zawody powiatowe
dnia 23/5/2009 10:10:00 (741 odson)
Osiągnięcia

Dnia 13 maja br. nasza szkoła wzięła udział w powiatowych zawodach w lekkoatletyce. Na organizowanych przez szkołę nr 2 w Grodzisku Mazowieckim wystąpili nasi przedstawiciele z klas I i II gimnazjum.         Zawody rozpoczęły się od uroczystego przywitania wszystkich uczestników i nauczycieli wychowania fizycznego przez organizatora z Grodziska. Rywalizacja w każdej konkurencji trwała równolegle więc wszystko toczyło się bardzo sprawnie i bez zarzutów. Aby wywalczyć sobie przepustkę do zawodów międzypowiatowych trzeba było uplasować się indywidualnie w pierwszej trójce, a w sztafecie trzeba było triumfować.

Zawodnicy z Podkowy Leśnej spisali się bardzo dobrze dominując kilka konkurencji. W skoku wzwyż triumfował z zdecydowaną przewagą nad rywalami Patrick Karney. W biegu na 300m zwyciężył Paweł Latuszkiewicz. Natomiast pierwsze miejsce w pchnięciu kulą należało do Piotra Wielgusa. Ponadto awans w biegu sprinterskim na dystansie 100m wywalczyła Katarzyna Zych.

Nasza męska sztafeta 4x100m(Dymecki, Karney, Wielgus, Latuszkiewicz) była bardzo bliska zwycięstwa lecz zabrakło im 0.1s aby znaleźć się na międzypowiatach.

         Całe zawody można zaliczyć za bardzo udane. Patrząc na możliwości i liczbę uczniów w innych szkołach nasza wypadła jako jedna z najlepszych. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy. Życzymy powodzenia na międzypowiatach.

 

Piotr Wielgus kl.IIb 

Wersja do wydrukowania Powiadom znajomego o tej wiadomoci Utwrz dokument .pdf z tego artykuu