Rada pedagogiczna : Psycholog szkolny
dnia 17/11/2008 22:10:00 (2058 odson)

Anna Gajewska

 a.gajewska@podkowa-szkola.pl

 

Godziny pracy:

 

poniedziałek 8.00 - 11.30

wtorek 8.00 - 13.30

środa ---

czwartek  8.00-12.00

piątek ---

 

 

Ewa Iwanowska

 e.iwanowska@podkowa-szkola.pl

 

Godziny pracy:

 

poniedziałek ---

wtorek 8.00 - 14.00

środa 14.00 - 17.00

czwartek  ---

piątek 10.30 - 14.30

 

 

Czytaj wicej... | 3933 bajtw wicej
Rada pedagogiczna : Pedagog szkolny
dnia 17/11/2008 22:00:00 (2021 odson)

Joanna Smirnow

j.smirnow@podkowa-szkola.pl

 

Godziny pracy:

 poniedzialek 9.30-15.30

wtorek 8.30-13.30

środa 9.30-14.30

czwartek 10.00-15.00

piątek 8.30-13.30

Czytaj wicej... | 1623 bajtw wicej
Rada pedagogiczna : Nauczyciele
dnia 17/11/2008 21:20:00 (8876 odson)

         Szkoła Podstawowa klasy 1-3

 

Grabowska Ewa

e.grabowska@podkowa-szkola.pl

Dobrogowska Maria

m.dobrogowska@podkowa-szkola.pl

Jakuć Urszula

u.jakuc@podkowa-szkola.pl

Szulc Joanna

j.szulc@podkowa-szkola.pl

Tabaczyńska Barbara

b.tabaczynska@podkowa-szkola.pl

Dudaref Elżbieta

e.dudaref@podkowa-szkola.pl

Zając Anna

a.zajac@podkowa-szkola.pl

 

Szkoła Podstawowa klasy 4-6 i Gimnazjum

 

Paszko Anna

j. polski

a.paszko@podkowa-szkola.pl

Justyna Gorbacz

j. polski

j.gorbacz@podkowa-szkola.pl 

Rebzda Agnieszka

j. polski

a.rebzda@podkowa-szkola.pl

Grabowska-Gralak Iwona

j. polski

i.gralak@podkowa-szkola.pl

Danecka Krystyna

matematyka

k.danecka@podkowa-szkola.pl

Turek Grzegorz

matematyka

g.turek@podkowa-szkola.pl

Onyszko Beata

matematyka

b.onyszko@podkowa-szkola.pl

Dzięcielska Małgorzata

matematyka, fizyka

m.dziecielska@podkowa-szkola.pl

Bajurska Danuta

chemia, matematyka

d.bajurska@podkowa-szkola.pl

Mieszkowska Elżbieta

KOSS

e.mieszkowska@podkowa-szkola.pl

Sławomir Sowiński

historia, KOSS

s.sowinski@podkowa-szkola.pl

Bolek Grzegorz

technika, plastyka

g.bolek@podkowa-szkola.pl

Kępińska Anna

j. angielski

a.kepinska@podkowa-szkola.pl

Sobieszczuk Karolina

j. angielski

k.sobieszczuk@podkowa-szkola.pl

Jarząbek Robert

j. angielski

r.jarzabek@podkowa-szkola.pl

Jonna Janecka

j. angielski

j.janecka@podkowa-szkola.pl

Pokropek-Świderska Agnieszka

j. francuski

a.swiderska@podkowa-szkola.pl

Dzierzbicka-Zegar Edyta

j. niemiecki

e.zegar@podkowa-szkola.pl

Sekulska Agnieszka

j. niemiecki

a.sekulska@podkowa-szkola.pl

Linowiecka Anna  s. Angela

religia

a.linowiecka@podkowa-szkola.pl

Zbyszyński Jacek

religia

j.zbyszynski@podkowa-szkola.pl

Baron Beata

etyka

b.baron@podkowa-szkola.pl

Kochanowska Magda

informatyka

m.kochanowska@podkowa-szkola.pl

Kolenda Krzysztof

w-f

k.kolenda@podkowa-szkola.pl

Soda Bożena

w-f

b.soda@podkowa-szkola.pl

Zalewska Agata

w-f

a.zalewska@podkowa-szkola.pl

Lewandowska Agata

w-f

a.lewandowska@podkowa-szkola.pl

Ptasińska Urszula s. Bogumiła

religia

u.ptasinska@podkowa-szkola.pl

Janczewska Iza

przyroda

i.janczewska@podkowa-szkola.pl

Sawicka Beata

przyroda, biologia

b.sawicka@podkowa-szkola.pl

Pierczyk Katarzyna

geografia

k.pierczyk@podkowa-szkola.pl

Jankowska Beata

muzyka

b.jankowska@podkowa-szkola.pl

 

Świetlica

 

Grotek Maria

m.grotek@podkowa-szkola.pl

Kmita-Juczkowicz Janina

j.kmita@podkowa-szkola.pl

Kawecka-Sikora Katarzyna

k.sikora@podkowa-szkola.pl

Kośka Agnieszka

a.koska@podkowa-szkola.pl

Pieńkowska Justyna

j.pienkowska@podkowa-szkola.pl

Kuc Marzena

m.kuc@podkowa-szkola.pl

 

Pedagog szkolny

 

Joanna Smirnow

j.smirnow@podkowa-szkola.pl

 

Psycholog szkolny

 

Anna Gajewska

Ewa Iwanowska

a.gajewska@podkowa-szkola.pl

e.iwanowska@podkowa-szkola.pl

 

 

Czytaj wicej... | 40804 bajtw wicej
Rada pedagogiczna : Dyrekcja
dnia 13/11/2008 20:04:16 (70976 odson)

mgr Elżbieta Mieszkowska - dyrektor


mgr Katarzyna Kawecka-Sikora - zastępca dyrektora