Zakończenie roku szkolnego 2010/11

Data 24/7/2011 22:00:00 | Temat: Relacje z imprez

Żegnaj szkoło, witajcie wakacje!

22 czerwca

         22 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, na którym byli obecni zaproszeni goście - burmistrz  Podkowy Leśnej p. Małgorzata Stępień - Przygoda, przedstawiciele Rady Miasta, ksiądz proboszcz, rodzice, uczniowie i nauczyciele. W gimnazjum    i szkole podstawowej (klasy 4-6)uroczystość rozpoczęła się od poloneza.

W trakcie  zakończenia rozdane były nagrody dla najlepszych uczniów.


Oskar Lipień z 6a otrzymał Nagrodę Burmistrza za uzyskanie maksymalnej liczby punktów ze sprawdzianu, podobnie Kamil Gębarski z III b gimnazjum za uzyskanie maksymalnej liczby punktów z języka angielskiego.

Wręczono również dyplomy i nagrody dla uczniów, którzy wzięli udział w konkursach Minilogia, Fox i Kangurek . Nie zabrakło też nagród dla najlepszych sportowców.

Pani Dorota Skotnicka dyrektor Biblioteki Miejskiej wręczyła podziękowania dla uczestników Dyskusyjnego Klubu Książki.

Pani dyrektor Elżbieta Mieszkowska wyróżniła kilkoro nauczycieli za ich pracę i wzorowe wypełnianie obowiązków.

W czasie zakończenia klas 1-3 szkoły podstawowej program artystyczny zaprezentowały klasy 3. Przedstawiły one fraszki z życia uczniów i szkoły, zaśpiewały piosenki, które przypomniały nam, że już za chwilę rozpoczną się zasłużone wakacje.

A zatem życzymy wszystkim, uczniom i nauczycielom, udanych wakacji, byśmy we wrześniu pełni zapału i energii  rozpoczęli nowy rok szkolny.

red. Iwona Grabowska - Gralak

Ten artyku pochodzi z Zespół Szkół w Podkowie Leśnej
http://stara-strona.podkowa-szkola.pl

Link do tej wiadomoci to:
http://stara-strona.podkowa-szkola.pl/modules/news/article.php?storyid=276