BADANIE OPINII O SZKOLE

Opublikowano: 10-07-2020

Szanowni Państwo;

 

Przed nami koniec roku szkolnego - to dobra okazja, aby dowiedzieć się, jak w Państwa oczach wygląda nasza szkoła. Zapraszamy do wypełnienia kwestionariusza przygotowanego dla uczniów i rodziców. Jak najpełniejsza wiedza o mocnych i słabych stronach szkoły pozwoli na wyciągnięcie wniosków na przyszłość, dlatego Państwa udział w tym badaniu jest tak ważny!

W tym roku zdecydowaliśmy się objąć badaniem trzy grupy: uczniów klas szóstych i wszystkich klas gimnazjum oraz ich rodziców i nauczycieli. Anonimowe ankiety otrzymają Państwo za pośrednictwem dzieci w najbliższych dniach. Prosimy o ich oddanie do końca roku szkolnego (albo za pośrednictwem dziecka, albo osobiście ? prosimy o wrzucenie ankiety do urny znajdującej się na terenie szkoły). Opracowaniem wyników badań i przygotowaniem raportu zajmą się niezależni specjaliści badań rynku. Wyniki zostaną zaprezentowane we wrześniu br.

Dodatkowe informacje i instrukcje znajdą Państwo na pierwszej stronie ankiety, w razie pytań prosimy o kontakt: radarodzicow.szkolapodkowalesna@gmail.com

 

                                                           Dziękujemy za udział w badaniu 

                                   Rada Rodziców - Zespół Szkół w Podkowie Leśnej

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz w celu zbierania anonimowych statystyk.
Nieblokowanie tych plików i kontynuowanie korzystania ze strony, oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Można samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Nie pokazuj więcej