Ogólnopolski Głos Profilaktyki 2016 w Podkowie Leśnej. ZRYW WOLNYCH SERC - 1 czerwca, godz. 12.00 - Zespół Szkół w Podkowie Leśnej.

Opublikowano: 19-09-2019

Zapraszamy wszystkich do udziału w Ogólnopolskim Głosie Profilaktyki, który odbędzie się w Podkowie Leśnej. Głos profilaktyki realizowany jest w ramach programu edukacyjno-artystycznego Komendy Głównej Policji ?Profilaktyka a Ty?. Jest to program profilaktyki rówieśniczej, promujący wśród młodzieży modę na życie wolne od uzależnień i przemocy.

Zatrzymajmy się na chwilę, połóżmy prawą dłoń na sercu i przez 60 sekund wybijajmy wspólnie jego rytm ? to ?Zryw Wolnych Serc?. Serc wolnych od uzależnień, przemocy i obojętności na drugiego człowieka. Serc pięknych i zdrowych, w trosce o zdrowie fizyczne i społeczne. Serc silnych i pomocnych innym. Serc pokoleń. Serc ludzi, którzy mogą różnić się od siebie, ale potrafią działać wspólnie, by chronić dzieci i młodzież przed uzależnieniami i przemocą.

Zachęcamy to tego gestu wszystkich, w środowe, czerwcowe południe, by zjednoczył się cały kraj w trosce o to, aby narkotyki, dopalacze, alkohol i przemoc nie odbierały wolności życia. W trosce o to, by dzieci, młodzież i dorośli byli tak bardzo razem i tak bardzo prawdziwi w tak ważnej sprawie.

 

Wykonajmy wspólnie przez 60 sekund ten wspaniały gest.

Tylko 60 sekund! Tak niewiele, a znaczyć będzie tak bardzo dużo.

 

 

Podkowiańska społeczność programu PaT 

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz w celu zbierania anonimowych statystyk.
Nieblokowanie tych plików i kontynuowanie korzystania ze strony, oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Można samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Nie pokazuj więcej