PÓŁKOLONIE W PODKOWIE LEŚNEJ

Opublikowano: 03-07-2020

W dniach od 17-30 sierpnia 2016 r. w Zespole Szkół w Podkowie Leśnej odbędą się półkolonie ?Baw się razem z nami?. Oferta skierowana jest do dzieci w wieku 6-13 lat, mieszkających w Podkowie Leśnej.  

Półkolonie będą miały charakter aktywnego wypoczynku. W programie są zaplanowane zajęcia sportowe, karaoke, wyjazdy na basen, plac wodny, do kina, wycieczka ?szlakiem bobrów?, ognisko z pieczeniem kiełbasek, zabawa z balonami napełnionymi wodą, trening twórczego myślenia, nauka skręcania balonowych zwierząt, maski z bandażu gipsowego, spektakl, zajęcia plastyczne, warsztaty Zumby, zabawy dotyczące rozpoznawania i określania emocji, wyrażania własnych uczuć, piesze wycieczki po mieście, malowanie twarzy, zajecia z charakteryzacji, gigantyczne bańki mydlane, wspólna praca plastyczno-techniczna ?Nasze przygody?.

Udział w półkoloniach jest bezpłatny. Rodzice ponoszę jedynie koszty zakupu obiadu dla dzieci ? 10 zł jeden obiad (płatne gotówką w Ośrodku Pomocy Społecznej w Podkowie Leśnej).

W półkoloniach może uczestniczyć maksymalnie 30 dzieci. O zapisaniu dziecka na półkolonie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Półkolonie są finansowane ze środków Miasta Podkowa Leśna w formie wspierania zadania publicznego - małego grantu dla FUNDACJI KRZEWIENIA KULTURY I NAUKI ?PROMOTOR? we współpracy z Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Podkowie Leśnej.

 

Zapisy prowadzi:

Ośrodek Pomocy Społecznej w Podkowie Leśnej. Zgłoszenia dzieci proszę dokonywać:

- telefonicznie pod numerem telefonu (22) 729 10 82,

- osobiście w siedzibie OPS Podkowa Leśna, ul. Błońska 46/48

Rodzic jest zobowiązany najpóźniej do dnia 12 sierpnia dostarczyć wypełnioną kartę uczestnictwa dziecka w półkoloniach.

 

Kartę zgłoszeniową na półkolonie można pobrać tutaj.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz w celu zbierania anonimowych statystyk.
Nieblokowanie tych plików i kontynuowanie korzystania ze strony, oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Można samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Nie pokazuj więcej