SPOTKANIE AUTORSKIE

Opublikowano: 08-07-2020

W poniedziałek 19 czerwca dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej uczestniczyły w spotkaniu autorskim z panią Justyną Bednarek, autorką książek dla dzieci. Nosiło ono tytuł Spotkanie skarpetkowe gdyż dotyczyło ulubionych książek naszych małych czytelników, opowiadających o niesamowitych przygodach skarpetek, które wyruszają w świat w poszukiwaniu szczęścia. Uczniowie przygotowali kolorowe dekoracje, na które składały się rysunki, plakaty i "skarpeciaki" czyli pacynki wykonane ze skarpetek.

Podczas spotkania pisarka opowiadała jak powstają książki, skąd bierze pomysły i inspiracje, odpowiadała na liczbe pytania czytelników, podziwiała "skarpeciaki" i zachęcała dzieci do tworzenia własnych historii.

Spotkanie z panią Justyną Bednarek było miłym podsumowaniem całorocznej pracy DKK (Dyskusyhnego Klubu Książki) działającego w świetlicy szkolnej, pod patronatem Biblioteki Miejskiej w Podkowie Leśnej i Instytutu Książki.

Marzena Kuc

Spotkanie skarpetkowe 

Spotkanie skarpetkowe

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz w celu zbierania anonimowych statystyk.
Nieblokowanie tych plików i kontynuowanie korzystania ze strony, oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Można samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Nie pokazuj więcej