WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY W PODKOWIE LEŚNEJ

Opublikowano: 03-07-2020

W niedzielę 14 stycznia 2018 roku po raz 26 zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Cel finału to wyrównanie szans w leczeniu noworodków.  W Podkowie Leśnej jak w roku ubiegłym sztab Orkiestry tworzyć będą 3 instytucje: Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy, Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60 i Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich. W ramach podkowiańskiego finału na ulicach kwestować będzie 60 wolontariuszy.

Dzięki uprzejmości zarządu Warszawskiej Kolei Dojazdowej każdy wolontariusz z Podkowy Leśnej w dniu 14.01.2018, będzie miał zapewnione, bezpłatne poruszanie się kolejką WKD na trasie Podkowa Leśna Wschodnia, Podkowa Leśna Główna, Podkowa Leśna Zachodnia przez cały dzień.

Oprócz kwesty ulicznej zaplanowaliśmy kilka imprez towarzyszących w Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich m.in. „licytację z gwiazdą”, warsztaty tańca tradycyjnego oraz koncert kompozytora i pianisty jazzowego, laureata nagrody Grammy,  Honorowego  Obywatela Miasta Ogrodu Podkowa Leśna Włodka Pawlika. Szczegółowy program wraz z przedmiotami na aukcję, można śledzić na na fanpage`u  sztabu podkowańskiego.

https://www.facebook.com/WOSPPodkowaLesna/

Przypominamy, że w zeszłym roku, Podkowianie wsparli  działania Orkiestry niebagatelną kwotą 32300 zł. Serdecznie wszystkich zapraszamy do spędzenia tej styczniowej niedzieli razem z Nami.

 

w imieniu organizatorów i wolontariuszy

Alina Witkowska – Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich

Paweł Włoczewski – Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60

Grzegorz Turek – szef Sztabu, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz w celu zbierania anonimowych statystyk.
Nieblokowanie tych plików i kontynuowanie korzystania ze strony, oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Można samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Nie pokazuj więcej