ZAPROSZENIE - PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA OBOWIĄZUJĄCE W SZKOLE

Opublikowano: 16-12-2019

Drodzy Rodzice,
zapewnienie uczniom bezpieczeństwa podczas zajęć organizowanych przez szkołę jest priorytetowym zadaniem szkoły. Szkoła powinna podejmować działania wychowawcze i profilaktyczne, mające na celu eliminowanie zagrożeń oraz zapewnienie uczniom bezpieczeństwa fizycznego i psychicznego.

Dlatego zapraszam Państwa w dniu 29 maja 2019 r. na godzinę 18.30 na spotkanie (w sali konferencyjnej), na którym zapoznam Państwa z opracowanymi przez nas procedurami bezpieczeństwa obowiązującymi w naszej szkole.

Agnieszka Hein
Dyrektor Szkoły

Nieblokowanie tych plików i kontynuowanie korzystania ze strony, oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.

Nie pokazuj więcej