PUCHAR MAZOVIA CUP W PIŁCE RĘCZNEJ RÓWNIEŻ NASZ !!!

Opublikowano: 28-09-2020

Sukcesów naszych piłkarzy ręcznych ze Szkoły Podstawowej im. Bohaterów Warszawy ciąg dalszy. Dwa tygodnie temu zostali mistrzami powiatu grodziskiego, tydzień temu dzielnie spisali się na zawodach szczebla międzypowiatowego zajmując tam 3 miejsce. W sobotę 19 marca przebojem zdobyli 1 miejsce w zawodach z cyklu Mazovia Cup. Uczestniczy w nim 7 gmin zachodniego Mazowsza, rywalizacja odbywa się w ciągu całego roku szkolnego, w kilku dyscyplinach spotowych.

 

Nasi "szczypiorniści" zdominowali swoich przeciwników, każdemu z nich rzucając w meczu conajmniej 5 bramek więcej i każdy mecz kończąc z dwucyfrową ilością goli po swojej stronie. Najlepszym zawodnikiem turnieju, w zgodnej opinii wszystkich trenerów, został Jurek Ohme - uczeń 6 klasy naszej szkoły. On też z rąk burmistrza Podkowy Leśnej Artura Tusińskiego odebrał okazały puchar dla całej drużyny zwycięzców.

 

3 miejsce w zawodach zdobyli nasi koledzy z drugiej podkowiańskiej szkoły podstawowej im. Św. Teresy. Jak nietrudno zauważyć Podkowa Leśna ręczną stoi !

 

Gratulujemy i dziękujemy chłopakom za zwycieską walkę, a opiekunowi drużyny p. Agacie Lewandowskiej za konsekwentną pracę, która w ciągu dwóch lat doprowadziła do pasma sukcesów.

 

Drużyna wystąpiła w składzie:

Jerzy Ohme
Kacper Lorens
Antoni Eckhoff
Igor Kumela
Joachim Suchoparski
Antoni Lepre
Patryk Matusiak
Kordian Galiński
Igor Galiński
Antoni Pietras 
Mateusz Kwiatkowski
Alexander Eckhoff

 

 

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz w celu zbierania anonimowych statystyk.
Nieblokowanie tych plików i kontynuowanie korzystania ze strony, oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Można samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Nie pokazuj więcej