SPOTKANIE AUTORSKIE Z ANNĄ ONICHIMOWSKĄ

Opublikowano: 05-07-2020

W dniu 14.09.2016 r klasy 6. spotkały się z panią Anną Onichimowską. Pani Anna Onichimowska jest poetką, prozaikiem, dramatopisarką, autorką książek dla dzieci, młodzieży i dorosłych.  My poznaliśmy bliżej jej książkę ?Daleki rejs?.

Na początku spotkania pisarka opowiadała nam o sobie, wyjaśniała na czym polega jej zawód. Następnie opowiadała  o swoich książkach i o tym, że lubi podróżować. Dowiedzieliśmy się, jakie miejsca odwiedziła ( a jest ich naprawdę dużo).  Usłyszeliśmy też o książce ?Duch starej kamienicy?, która cieszy się dużą popularnością wśród młodych czytelników. Opowiada o duchu  o imieniu Maciek. Najzagorzalsi czytelnicy poprosili autorkę o kolejną jej część, spełniła ich marzenie i wydała  ?Maćka i łowców duchów?. Pani Onichimowska mówiła o tym z uśmiechem.

Później przyszedł czas na pytania, a były rożne: o ulubione  zwierzę, o miejscu zamieszkania, spędzanie wolnego czasu, rodzinę. Po licznych pytaniach przyszedł czas na autografy.

Pani Anna Onichimowska jest miłą, sympatyczną i wesołą osobą. Spotkanie było bardzo ciekawe i warto było przyjść .

                                                                     Joanna Krzyżanowska 6 b

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz w celu zbierania anonimowych statystyk.
Nieblokowanie tych plików i kontynuowanie korzystania ze strony, oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Można samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Nie pokazuj więcej