WOŚP PODKOWA LEŚNA - NOWY REKORD !

Opublikowano: 10-07-2020

I stało się, kolejny raz z dumą informujemy - finał w Podkowie zakończył się ogromnym sukcesem. W sumie podczas kwest i aukcji wolontariusze połączonych szkół, dzięki hojności Podkowian zebrali: 

37 tysięcy 647 zł

Dziękujemy wszystkim, którzy z Nami grali: niezmordowanym wolontariuszom, mieszkańcom Podkowy Leśnej, osobom pracującym w dniu Finału w podkowiańskim sztabie Orkiestry. Chcemy również podziękować osobom prywatnym i firmom, za przekazane na rzecz licytacji darów oraz za udzielone wsparcie i pomoc.  

Osobne, szczególne podziękowania składamy Panu Włodkowi i Pani Jolancie Pawlik za wspaniały koncert dla mieszkańców Podkowy Leśnej, Panu Markowi Lamertowi - Dyrektorowi Yamaha Music Europe za wsparcie i pomoc przy organizacji koncertu, Panu Andrzejowi Precigsowi za cudowny dar prowadzenia aukcji oraz Panu Tomkowi Pękale za zaskakujące warsztaty tańca tradycyjnego. Dziękujemy wszystkim pozytywnie zakręconym ludziom dobrej woli.

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z finału. Do zobaczenia za rok!

 

Alina Witkowska – Centrum Kultury i Inicjatyw Obywatelskich
Paweł Włoczewski – Podkowiańskie Liceum Ogólnokształcące nr 60
Grzegorz Turek - szef Sztabu, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz w celu zbierania anonimowych statystyk.
Nieblokowanie tych plików i kontynuowanie korzystania ze strony, oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Można samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Nie pokazuj więcej