KOMUNIKAT DYREKTOR SZKOŁY W SPRAWIE STRAJKU NAUCZYCIELI Z DNIA 27 MARCA 2019 R.

Opublikowano: 04-07-2020

Drodzy Państwo,
W nawiązaniu do doniesień prasowych o planowanym ogólnokrajowym strajku nauczycieli uprzejmie informuję, że w naszej szkole w dniach 21-22 marca 2019 r. rzeczywiście odbyło się referendum (prowadzone przez NSZZ "Solidarność"), w wyniku którego 93,75% nauczycieli opowiedziało się za protestem pracowników oświaty. Niemniej, dzisiaj na spotkaniu przedstawiciel NSZZ „Solidarność”, Region Mazowsze, pan Marek Kałęcki, przekazał mi informację, że związek NSZZ „Solidarność” NIE PRZYSTĄPIŁ DO STRAJKU. Związek prowadzi negocjacje ze stroną rządową, które potrwają do 14 kwietnia 2019 r. i dopiero wtedy będziemy wiedzieć, co dalej.
Jeżeli żądania Solidarności nie zostaną uwzględnione związek zastrzega
sobie prawo do przeprowadzenia strajku.
W chwili obecnej zajęcia w szkole odbywają się zgodnie z planem lekcji i nie istnieje ryzyko, aby zostały one zakłócone. Szykujemy się także do  egzaminów.
Będę Państwa informować o nowych okolicznościach dotyczących tej sprawy, a także wszelkich komunikatach dotyczących egzaminu opublikowanych przez OKE lub MEN.

Z wyrazami szacunku
Agnieszka Hein
Dyrektor Szkoły

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie ze strony oraz w celu zbierania anonimowych statystyk.
Nieblokowanie tych plików i kontynuowanie korzystania ze strony, oznacza zgodę na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia.
Można samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki.

Nie pokazuj więcej